E-czasopismo stworzone przez studentki FP
Pod czujnym i profesjonalnym okiem dr. Piotra Przytuły studentki II roku II stopnia filologii polskiej (panie: Marta Antos, Rozalia Bąk, Urszula Kowalczyk, Urszula Majewska, Natalia Modzelewska, Kamila Piegza, Natalia Serafin) w ramach przedmiotu publikacja tekstów w internecie stworzyły własne e-czasopismo. Zachęcamy Was do lektury magazynu. To aż 38 stron interesujących tekstów artystycznych i publicystycznych. Niektóre z nich zostały nagrodzone w ramach tegorocznej Trzciny Kortowa. Na stronie 37 znajdziecie ponadto ciekawe "polecajki" lektur od naszych wykładowców - w sam raz na zbliżające się wakacje.
Cały numer możecie przeczytać, klikając w ten link




