XIII edycja "Konkursu Literackiego o Trzcinę Kortowa"

Katedra Literatury Polskiej Instytutu Literaturoznawstwa zaprasza do udziału w XIII edycji „Konkursu Literackiego o Trzcinę Kortowa”. Jest on skierowany zarówno do uczniów szkół ponadpodstawowych naszego województwa, jak i do studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Na zestaw trzech wierszy czekamy do 6 lutego 2024 r. Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: trzcina.kortowa@uwm.edu.pl.

Wyniki zostaną oficjalnie ogłoszone podczas obchodów Dnia Języka Ojczystego, które odbędą się 21 lutego 2024 r. na Wydziale Humanistycznym UWM w Olsztynie (ul. K. Obitza 1). Jeśli laureatem lub laureatką zostanie osoba z Państwa szkoły, prześlemy wcześniejszą informację pocztą elektroniczną.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu (plik w załączniku).