Turniej Tenisa Stołowego
W Międzywydziałowym Turnieju Tenisa Stołowego UWM startowały trzy silne drużyny z Wydziału Humanistycznego:
Olga Marzec i Michał Hermański; Daria Kaczmarska i Filip Tomkiel; Artem Prykhodko i prof. dr hab. Mariusz Rutkowski.
Złotymi medalistami zostali dziekan naszego wydziału prof. dr hab. Mariusz Rutkowski i student filologii angielskiej Artem Prykhodko.
II miejsce zajęła drużyna z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, a miejsce III przypadło Wydziałowi Lekarskiemu.
Gratulacje dla naszych zwycięzców!!!
Fotograficzną relację z turnieju zarejestrowała Studencka Agencja Fotograficzna "Jamnik". Dziękujemy!




