Turniej Tenisa Stołowego

W Międzywydziałowym Turnieju Tenisa Stołowego UWM startowały trzy silne drużyny z Wydziału Humanistycznego:

Olga Marzec i Michał Hermański; Daria Kaczmarska i Filip Tomkiel; Artem Prykhodko i prof. dr hab. Mariusz Rutkowski.

Złotymi medalistami zostali dziekan naszego wydziału prof. dr hab. Mariusz Rutkowski i student filologii angielskiej Artem Prykhodko.

II miejsce zajęła drużyna z Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, a miejsce III przypadło Wydziałowi Lekarskiemu.

Gratulacje dla naszych zwycięzców!!!

Fotograficzną relację z turnieju zarejestrowała Studencka Agencja Fotograficzna "Jamnik". Dziękujemy!