Program Twoja Nowa Praca

Projekt Twoja Nowa Praca realizowany jest przez Stowarzyszenie Twoje Nowe Możliwości z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Szczecinie.  Skierowany jest do studentów lub absolwentów z orzeczeniem o niepełnosprawności z całej Polski i którzy poszukują pracy. W ramach projektu uczestnicy otrzymują wsparcie:

1. Dodatek motywacyjny 400 zł przez 12 miesięcy

2. Sfinansowanie szkoleń do kwoty 2500 zł na szkolenia zawodowe i 2500 zł na szkolenia językowe.

3. Pomoc w znalezieniu stażu/pracy.

4. Wsparcie doradcy zawodowego: pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych i przygotowaniu do rozmowy o pracę itp.

5. Wyjazd integracyjny 3 dniowy i pobyt w górach (jeżeli pandemia tego nie wykluczy).

Zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy do aplikowania przez formularz rekrutacyjny na stronie:

lub pod nr telefonu: 509 702 883 i 690 173 353

Projekt jest aktualny do 2023 roku.