Raport projektowy: "Chata Pogaduchy"

Partnerem kolejnego raportu projektowego studentów ostatniego roku analizy i kreowania trendów była agroturystyka „Chata Pogaduchy”, położona w Roninie, w okolicach Fromborka.

Raport powstawał w warunkach pracy zdalnej, jednak ograniczenia wynikające z tej formy współpracy nie przeszkodziły w przeprowadzeniu spotkania z klientem, badań użytkowników, szerokiego desk researchu, kontekstowej analizy trendów. Badania pozwoliły na wszechstronne poznanie klienta i jego oferty, gości agroturystyki i ich specyficznych potrzeb. Zespół projektowy wskazał kluczowe potrzeby, problemy i oczekiwania turystów i stworzył szereg powiązanych z nimi rozwiązań.

Jak uatrakcyjnić pobyt turystów, w jaki sposób zatrzymać ich na dłużej i co im zaoferować? Z reakcji partnerki projektu i jej oceny zespołu wynika, że zarówno rozwiązanie, jak i cała towarzysząca jego powstawaniu praca dały cenną wiedzę o możliwościach rozwoju usług turystycznych.

Zachęcamy do zapoznania sie z raportem (plik w załączniku).