Praca Dziekanatu w okresie wakacyjnym

Szanowni Państwo!

W celu załatwiania spraw w Dziekanacie Wydziału Humanistycznego prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny  (dane kontaktowe pracowników na stronie Wydziału → link).

W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość osobistej wizyty po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Jednocześnie przypominamy, iż w okresie wakacyjnym, tj. od 01.07.2020 do 31.08.2020 Dziekanat Wydziału Humanistycznego przyjmuje interesantów w godzinach 10.00-12.00 (od poniedziałku do piątku). Podczas wizyty bardzo prosimy o przestrzeganie zasad dystansu społecznego (zachowanie odległości 2 m pomiędzy osobami), zakładanie maseczki ochronnej oraz dezynfekcję rąk środkami dostępnymi na Wydziale. W miarę możliwości prosimy o korzystanie z własnych artykułów piśmienniczych.