POMOC MATERIALNA - UMAWIANIE WIZYTY W DZIEKANACIE

Ważna informacja dla Studentów ubiegających się o pomoc materialną w bieżącym roku akademickim!

Ze względu na ograniczenia jakie narzuca na nas sytuacja epidemiczna, w trosce o bezpieczeństwo Studentów jak i pracowników Dziekanatu Wydziału Humanistycznego, informujemy, że wnioski o świadczenia będzie można składać po wcześniejszym umówieniu wizyty.
Umawianie wizyt następuje TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem systemu USOSweb, w zakładce DLA STUDENTÓW, w pozycji menu SPOTKANIA.
Studenci Wydziału Humanistycznego będą mieli możliwość zapisania się do:
1) mgr Agnieszki Dziuby
2) mgr Moniki Rubachy.

Uwaga!!!
Liczba spotkań w jednym dniu jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. Spotkanie na dany dzień można będzie umawiać w dniu poprzednim, do godziny 12:00. Niestety obecne ograniczenia systemu nie pozwalają nam na wybranie godziny spotkania. Dlatego wizyty umawiane będą w kolejności zgłoszeń, według harmonogramu, który będzie widoczny przy zapisach na konkretny dzień. Nie będzie możliwości przekładania godziny spotkania. Osoba, która nie zgłosi się o wyznaczonej porze, może stracić kolejkę. Prosimy mieć to na uwadze umawiając spotkania.

Osoby, które nie umówią wcześniej spotkania, z przyczyn organizacyjnych, mogą zostać nieobsłużone.

Jednocześnie przypominamy o zachowaniu standardów ochrony osobistej podczas wizyt w Dziekanacie, tzn. noszenie maseczek, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk, własny długopis.

Przyjmowanie wniosków stypendialnych: dziekanat pomocy materialnej Wydziału Humanistycznego, pok. 6 oraz pok. 7.