Ogłoszenie - stenotypista dla studenta z niepełnosprawnością

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia
Ośrodek ds. Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie

pilnie poszukuje osoby do pracy (możliwość pracy stacjonarnej i zdalnej):

stenotypista dla studenta z niepełnosprawnością.

STENOTYPISTA to osoba, która zapisuje szybko i dokładnie wszystko to co przekazuje wykładowca (słowo w słowo).

Zakres odpowiedzialności:

- sporządzanie notatek z zajęć w czasie rzeczywistym.

Wymagania:

- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze;
- punktualność;
- sumienność;
- obowiązkowość;
- dyspozycyjność w ciągu tygodnia (konieczność dostosowania się do planu zajęć studenta).

Zapewniamy:

- współpracę i zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (wynagrodzenie zależne od liczby przepracowanych w miesiącu godzin);
- możliwość udziału w interesujących zajęciach dydaktycznych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: malgorzata.mickiewicz@uwm.edu.pl (w temacie proszę wpisać „stenotypista osoby z niepełnosprawnością". Kontakt osobisty w Ośrodku ds. Osób Niepełnosprawnościami przy Uniwersyteckim Centrum Wsparcia, ul Oczapowskiego 12 B, pokój 106/S2, I piętro (Biblioteka Uniwersytecka).